Zdobądź nowe doświadczenia z programem Erasmus+!

Masz niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie organizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu, który odbędzie się we Francji!

Przez 12 dni będziesz mógł uczestniczyć w intensywnym programie edukacyjnym w partnerskiej szkole, gdzie czekają Cię nowe wyzwania oraz szansa na zdobycie wartościowych umiejętności. Rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe i osobiste, a jednocześnie zanurzysz się w fascynującej kulturze Francji. To wyjątkowa okazja, by sprawdzić się w nowym środowisku, poznać, jak wygląda system edukacji młodzieży w innym kraju europejskim, oraz poszerzyć swoje horyzonty.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zgłoszenia przyjmujemy od 13 do 17 września w sekretariacie szkoły lub u koordynatora projektu – Anny Słomskiej. Dołącz do grona uczniów, którzy poszerzają swoje horyzonty!

Regulamin rekrutacji programu Erasmus+  – edycja 2024

Formularz rekrutacyjny